Kończymy cykl zajęć z nauki pływania dla podopiecznych rodzinnej pieczy zastępczej

Oznaczenie - herb województwa łódzkiego, obok województwo łódzkie z L w kółeczku nad wyrazem województwo przy literze "o", kolejno w prawo - dotacje 2022, herb powiatu kutnowskiego, oznaczenie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie. Pod oznaczeniami zapis - zadanie "Z rodziną raźniej" finansowane z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach konkursu "Samorząd przyjazny rodzinie"

22.11.2022 r. zakończyły się zajęcia nauki pływania dla 15 podopiecznych rodzinnej pieczy zastępczej z terenu powiatu kutnowskiego.

Zajęcia zostały zorganizowane w ramach realizacji zadania „Z rodziną raźniej” finansowanego z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach konkursu „Samorząd przyjazny rodzinie 2022″.

Podczas 10 spotkań na pływalni Aquapark w Kutnie dzieci i młodzież pod okiem instruktora uczyły się podstaw nauki pływania. Większość z nich opanowała je dostatecznie dobrze, by bez obaw opiekuna korzystać z atrakcji wodnych. Była wspaniała zabawa oraz okazja do spotkań i integracji z rówieśnikami.

Nauka pływania dla podopiecznych rodzinnej pieczy zastępczej