Wyjście dzieci do sali zabaw

wpis w: Ogłoszenia

Oznaczenie - herb województwa łódzkiego, obok województwo łódzkie z L w kółeczku nad wyrazem województwo przy literze "o", kolejno w prawo - dotacje 2022, herb powiatu kutnowskiego, oznaczenie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie. Pod oznaczeniami zapis - zadanie "Z rodziną raźniej" finansowane z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach konkursu "Samorząd przyjazny rodzinie"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie ze środków pozyskanych z budżetu Województwa Łódzkiego w formie dotacji celowej, przeznaczonej na dofinansowanie do zadań w zakresie wspierania rodziny, w ramach konkursu Samorząd Przyjazny Rodzinie 2022” zadania pn. Z rodziną raźniej” zorganizowało cykl sześciu spotkań dla dzieci z rodzin zastępczych w sali zabaw LEO-Market w Kutnie.

Pierwsze z nich odbyło się w dniu 30 sierpnia bieżącego roku. Dwadzieścioro wychowanków w wieku 3-6 lat miało okazję uczestniczyć w integracyjnej zabawie z rówieśnikami. Spotkanie było okazją do wzajemnego poznania się i spędzenia czasu w miłej atmosferze. Tego dnia dzieci miały okazję uczestniczyć w warsztatach malowania twarzy. Na wychowanków czekał poczęstunek w postaci pizzy, słodkiej bułki i napoju. Dzieci wróciły zadowolone, uśmiechnięte z pięknie pomalowanymi buźkami.