Dwudniowa wycieczka do Trójmiasta – zapraszamy chętnych wychowanków pieczy zastępczej

wpis w: Ogłoszenia

Oznaczenie - herb województwa łódzkiego, obok województwo łódzkie z L w kółeczku nad wyrazem województwo przy literze "o", kolejno w prawo - dotacje 2022, herb powiatu kutnowskiego, oznaczenie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie. Pod oznaczeniami zapis - zadanie "Z rodziną raźniej" finansowane z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach konkursu "Samorząd przyjazny rodzinie"

W ramach realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie zadania „Z rodziną raźniej” w dniach 23-24.08.2022 r. zaplanowano dwudniową bezpłatną wycieczkę do Trójmiasta dla wychowanków pieczy zastępczej.

Program wycieczki obejmuje:

– w dniu 23.08.2022 r. zwiedzanie Muzeum Bursztynu, Bazyliki Mariackiej w Gdańsku. Uczestnicy wycieczki będą mieli okazję zobaczyć Pomnik Neptuna, Krzyże Gdańskie czy Port nad Motławą. Przespacerują się Długim targiem Gdańskim oraz zapoznają się z urokami Starego Miasta,

– w dniu 24.08.2022 r. przejazd autokarem do Gdyni i Sopotu, gdzie zaplanowane jest zwiedzanie statku-muzeum „Dar Pomorza”, wizyta w Oceanarium w Gdyni, spacer po słynnym Monciaku, a także plażowanie na sopockiej plaży.

W trakcie wycieczki grupa wychowanków będzie miała zapewnione posiłki w formie śniadania, obiadu i kolacji, nocleg oraz transport wraz z ubezpieczeniem.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Działu Rodzinnej Pieczy Zastępczej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie, ul. Krzywoustego 11, pok. nr 13, 14.

Kontakt tel.: 24 352 04 18,  24 352 04 19