Za nami konferencja „Wpływ pandemii na relacje rodzinne i funkcjonowanie społeczne dziecka”

wpis w: Ogłoszenia

W dniu 20 czerwca 2022 roku o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kutnie odbyła się konferencja, której tematem był „Wpływu pandemii na relacje rodzinne i funkcjonowanie społeczne dziecka”, zorganizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie.

Konferencja została otwarta  przez Wicestarostę Magdalenę Krupińską – Kotulską oraz Dyrektor PCPR w Kutnie Martę Znyk. Po powitaniu zgromadzonych gości i przedstawieniu program konferencji spotkanie poprowadziła psycholog z wieloletnim doświadczeniem związanym z pracą w Punkcie Interwencji Kryzysowej podległym pod PCPR w Kutnie – Monika Marciniak.

Głównym celem konferencji było zwrócenie uwagi na problem jakim jest zła kondycja psychiczna dzieci i młodzieży po dwóch latach pandemii. Przedstawione zostały również możliwości rozwiązania zaistniałego problemu.

W konferencji udział wzięli: kurator sądowy, przedstawiciel ośrodka pomocy społecznej, pedagog, koordynator pieczy zastępczej oraz pracownicy Punktu Interwencji Kryzysowej w Kutnie

W spotkaniu w charakterze konsultanta udział wzięła pedagog Katarzyna Olejnik.

Konferencja pn. "Wpływu pandemii na relacje rodzinne i funkcjonowanie społeczne dziecka”
Konferencja pn. „Wpływu pandemii na relacje rodzinne i funkcjonowanie społeczne dziecka”