Dyrektor PCPR w Kutnie przechodzi na emeryturę.

W dniu 5 stycznia 2022 roku w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego władze Powiatu Kutnowskiego, pracownicy oraz zaproszeni goście, wśród których nie zabrakło włodarzy gmin, kierowników gminnych ośrodków pomocy społecznej, dyrektorów jednostek organizacyjnych powiatu, rodzin zastępczych,  serdecznie podziękowali za owocną współpracę przechodzącej na zasłużoną emeryturę Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie Pani Annie Antczak.
Pani Dyrektor przechodzi na emeryturę po ponad 22 latach pracy w Centrum, w tym ponad 12 latach na stanowisku dyrektora PCPR w Kutnie.
Uroczystość, podczas której usłyszeć można było wiele ciepłych słów pod adresem Pani Anny, jest świadectwem dobrze wykonanej pracy na rzecz mieszkańców powiatu kutnowskiego, zaangażowania, profesjonalizmu oraz sprawnego zarządzania powiatową jednostką organizacyjną.
Cytując słowa piosenki Jana Kaczmarka „Najpiękniejsze jest to, co przed nami, co nam przyjdzie dopiero przeżyć” życzymy Pani Annie wspaniałych dni w życiu osobistym, zdrowia oraz realizacji planów, pasji i marzeń.

Dyrektor PCPR w Kutnie przechodzi na emeryturę. Dyrektor PCPR w Kutnie przechodzi na emeryturę. Dyrektor PCPR w Kutnie przechodzi na emeryturę. Dyrektor PCPR w Kutnie przechodzi na emeryturę. Dyrektor PCPR w Kutnie przechodzi na emeryturę. Dyrektor PCPR w Kutnie przechodzi na emeryturę. Dyrektor PCPR w Kutnie przechodzi na emeryturę. Dyrektor PCPR w Kutnie przechodzi na emeryturę. Dyrektor PCPR w Kutnie przechodzi na emeryturę. Dyrektor PCPR w Kutnie przechodzi na emeryturę. Dyrektor PCPR w Kutnie przechodzi na emeryturę. Dyrektor PCPR w Kutnie przechodzi na emeryturę. Dyrektor PCPR w Kutnie przechodzi na emeryturę. Dyrektor PCPR w Kutnie przechodzi na emeryturę.